Neden tonza ?

Belirli bir stile sahip olduğumuzu düşünsek de, herhangi bir sınırlayıcı set aralığı veya herhangi bir standart dolap boyutuna sahip değiliz. Aynı zamanda, uygun bir malzeme kullanarak mobilyalarımızı mantıksal olarak üretmemize izin veren malzemelerle sınırlı değiliz.

Tonzawe’de klasik panellerden son derece çağdaş minimal alanlara kadar değişen ihtiyaçlarınıza ve spesifikasyonlarınıza uygun şekilde mobilya üretiyoruz. Müşterilerimizin isteklerini dinliyoruz ve neler yapabileceğini söylemek yerine istediklerini sunuyoruz. Tasarım kısıtlamamız yok.

Tasarım, ayrıntı ve işçiliğin kalitesine olan tutkumuz Tonza Mobilya’nın anahtarıdır ve bu temel prensipleri yakından takip etmek mobilya ömrümüzü arttırır ve bu da rekabetimizi kolayca aşar.

Ayrıntılara dikkat etmek, sitenin derinlemesine araştırmalarını yapmamız veya yeni püskürtme panelinde kaplamadaki kusurları kontrol etmemize bakmaksızın çok önemlidir; hepsi ayrıntılı olarak! Dışardaki gibi dolaplarınızın içeride iyi hissetmek bizim için önemlidir.

En iyi malzemeleri, uzman zanaat becerilerimizi ve örnek bakım sonrası bakım hizmetimizi kullanarak eksiksiz bir memnuniyet garantisi veriyoruz. Mobilya ve doğramamızda kendisine güvenle bir ömür garantisi sunuyoruz (yanlış kullanılmış veya istismar edilmediği için). Amacımız, ilk toplantıdan projenin her yerine yeni mobilya kurulduğunuza ve tamamlanıncaya kadar tüm süreci stressiz ve eğlenceli hale getirmektir.